Підприємців Дніпровського району привітали зі святом

З нагоди Дня підприємця у Дніпровській райдержадміністрації відбулось урочисте зібрання. Як зазначалось на зустрічі, у наш час професію підприємця обирають вольові, ініціативні і енергійні люди. Бути успішним сьогодні означає, перш за все, відчувати свою відповідальність перед родиною, колективом та громадою.

Очільник Дніпровського району Ігор Щербак вручив відзнаки 11 представникам бізнесу «За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва та з нагоди Дня підприємця», в тому числі директору з виробництва ТОВ «Науково-виробничого об'єднання «ЕКМА-СТО» Левицькій Наталіі Георгіївні.


Підприємців району також привітали депутат Київської міської ради, секретар постійної комісії з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики Олена Овраменко, голова Ради директорів підприємств промислового комплексу, установ та організацій району при Дніпровській РДА Всеволод Яременко, голова комітету промисловості, розвитку підприємництва, екології, благоустрою та охорони навколишнього середовища Громадської ради при Дніпровській райдержадміністрації Сергій Мітюк.

Інформацію підготовлено відділом з питань інформаційної політики за матеріалами відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики.

https://dnipr.kyivcity.gov.ua/news/18877.html