ПРО НАС

Улыбаясь деловая женщина

"НВО "ЕКМА-СТО" УВІЙШЛО В ТОП
ЕКОНОМІЧНОГО РЕЙТИНГУ

За результативність та ефективність бізнесу наше підприємство отримало відзнаки

333_edited.jpg

За результатами
загальнодержавного рейтингування
Національного бізнес-рейтингу

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА

Наше підприємство було засноване в 1991 році. Це перше в колишньому СРСР спеціалізоване підприємство з розробки та виробництва одягу та аксесуарів для персоналу чистих виробничих приміщень. Ми маємо тривалий досвід роботи в даній сфері бізнесу, високий інтелектуальний і професійний потенціал персоналу для задоволення вимог замовника.

Концепція нашого сервісу:

  • Розробка моделей одягу за індивідуальними вимогами;

  • Виїзд наших фахівців до замовника;

  • Індивідуальні консультації;

  • Доставка по Україні та експортні доставки.

ВИРОБНИЦТВО

Успішно працювати на ринку спеціального одягу підприємству дозволяють власні наукові розробки, наявність випробувальної бази та безпосереднє співробітництво з провідними світовими фірмами, що виробляють технічні тканини зі спеціальними властивостями.

Для виробництва технологічного одягу високої якості нами використовуються спеціальні текстильні матеріали особливо щільної структури з синтетичних безперервних ниток. Струмопровідні нитки, вплетені в структуру матеріалу у вигляді решітки або смуг, надають антистатичні властивості, які зберігаються протягом усього терміну служби одягу.

Конструкція одягу надійно забезпечує максимальну герметизацію підодягового простору і, отже, захист повітряного середовища технологічного процесу і продукту від забруднень, що виділяються людиною. Комплект одягу забезпечує максимальне покриття тіла людини (до 98%, включаючи обличчя).

ЯКІСТЬ, БЕЗПЕКА І
КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ ПРОДУКЦІЇ

СертификатISO_2.jpg
СертификатISO_1_edited.jpg

Технічні характеристики одягу і аксесуарів для чистих приміщень, що випускаються «НВО «ЕКМА-СТО», відповідають світовому рівню вимог до якості цього виду продукції. Якість одягу має стабільно високий рівень і в повному обсязі відповідає вимогам Замовників, гарантує успішну комерційну діяльність, і є основою для динамічного розвитку підприємства. На якість, безпеку та конкурентоспроможність продукції в значній мірі впливає система технічного регулювання.

Одним з основних елементів системи технічного регулювання є стандарти (технічні умови). Технічні умови - це основа нормативного забезпечення якості продукції.

Підприємство є розробником і власником таких технічних умов на продукцію:

  • ТУУ 16293843-010:2007 Одяг для персоналу чистих приміщень.

  • ТУУ 18.2-16293843-012:2006 Комплекти одягу для роботи з мікроорганізмами І-ІІ груп патогенності.

Стандарти встановлюють вимоги до якості продукції і способам її виробництва, оцінки відповідності цим вимогам і контролю над їх дотриманням. Висока якість продукції та відповідність вимогам міжнародних і вітчизняних стандартів забезпечується системою управління якістю. Наше підприємство ще в 2002р. було оцінено і сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, і щорічно підтверджує цю відповідність. У 2017 році підприємство пройшло сертифікацію на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2015.

СЕРВІС І ГАРАНТІЯ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Політика підприємства така, що забезпечення Замовника всім необхідним для роботи в чистих виробничих приміщеннях - це головне завдання для підприємства. Кожен Замовник для нас важливий, тому замовлення приймаються від однієї одиниці. Ціни на одяг і аксесуари не залежать від кількості замовлених одиниць.

У рекламних цілях на безоплатній основі надаються зразки одягу виробництва «ЕКМА-СТО» в дослідну носку.

За бажанням замовника можлива комплектація замовлення шкарпетками, робочим взуттям та іншим технологічним приладдям.

Гарантійний термін експлуатації одягу - збереження основних властивостей одягу протягом 150 циклів прання і   50 циклів - прання-парової стерилізації. Протягом гарантійного терміну експлуатації поставленого одягу підприємство виконує ремонт безкоштовно.

Аналіз пошкоджень одягу дозволяє оцінювати його експлуатаційні властивості та сприяє вирішенню питань щодо запобігання цих пошкоджень методом вдосконалення конструкції, зміни технологічної обробки, а також ретельного підбору основних і прикладних матеріалів.