ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ОДЯГ
ДЛЯ ПЕРСОНАЛУ ЧИСТИХ ПРИМІЩЕНЬ

6568_edited.png

Ми пропонуємо технологічний одяг для персоналу приміщень всіх класів чистоти в мікроелектроніці, космічній промисловості, фармацевтиці, харчовій промисловості, а також в медицині.

Основне призначення технологічного одягу: захист чистого приміщення і продуктів виробництва від забруднення і захист персоналу від загальних виробничих забруднень. Це досягається підбором матеріалів, конструкцією і технологією виготовлення одягу.


Для виготовлення одягу та аксесуарів використовуються сучасні текстильні матеріали вітчизняного і зарубіжного виробництва, спеціально призначені для застосування в чистих приміщеннях: антистатичні, з низьким рівнем пило- та ворсовідделення, хемостійкі. Одяг зберігає експлуатаційні властивості після 150 циклів прання (приблизно протягом півтора року експлуатації) і витримує не менше 50 циклів «прання-стерилізація».

Особливості конструкції технологічного одягу:

  1. Конструкція одягу забезпечує максимальну герметизацію підодягового простору і захист технологічного середовища від продуктів життєдіяльності людини.

  2. Комплект одягу повинен забезпечити максимальне покриття тіла людини (до 95-98%, включаючи обличчя). Конструкція одягу передбачає обтискні манжети в області кистей і щиколоток як критичних місць одягу.

  3. У конструкцію одягу закладені припуски на вільне облягання і усадку протягом перших кількох прань або стерилизацій. Підвищена об'ємність забезпечує свободу рухів, покращує тепловий комфорт і покращує функціональні властивості одягу (за рахунок зменшення так званих "вихлопів" нагрітого тілом повітря).

  4. Краї тканини оброблені так, щоб після прання вони не утворювали ворсинок. Це досягається тим, що всі шви в одязі для чистих приміщень закриті або оплавлені.

 

Випускаючи науково-і трудомістку технічну продукцію, підприємство вважає своїм головним завданням забезпечення її належної якості, пам'ятаючи:"Ціна забувається, а якість залишається".