top of page

СТАТТІ

Тези в статті

СТАТТІ

Прочитання статті_тези

На цій сторінці ми зібрали статті наукових співробітників підприємства про особливості роботи в чистих виробничих приміщеннях, а також правила експлуатації одягу персоналом чистих приміщень.

Rukovodstvo_odejda_1.jpg

Цією публікацією ми продовжуємо аналіз останньої версії документа IEST-RP-CC003.4 - Рекомендована практика «Розгляд системи одягу для чистих приміщень та інших контрольованих середовищ». У цьому повідомленні ми розглядаємо розділ документу, який адресований фахівцям з експлуатації чистих приміщень.

10-12 from ЧПТС 2006-1(17)-3_перевод Власенко_1.jpg

Одяг для чистих приміщень використовується в першу чергу для захисту продукту, виробленого в чистому приміщенні, від пошкодження частинками і волокнами, які виділяються людиною. Таким чином, основне завдання одягу для чистих приміщень - бар'єрна функція, причому сам одяг не повинен бути джерелом виділення частинок.

Статья_Власенко_ЛНГ_Арабули_Никол._ТО и электростат безоп ЧП_1.jpg

Технологічний одяг і електростатична безпека чистих виробничих приміщень 

Автори: Власенко В.І., Левицька Н.Г., Арабулі С.І., Нікольський В.В.

Мета цієї роботи - представити дані вивчення антистатичних властивостей тканин різних виробників для одягу чистих приміщень, оцінити достовірність результатів, отриманих різними методами і спробувати знайти причину відмінності в антистатичних властивостях тканин, що пропонуються різними виробниками.

Спецодяг 16_17_.jpg

На харчових підприємствах України на законодавчому рівні вже понад 10 років передбачено застосування системи управління безпечністю харчових продуктів. Ризик забруднення на виробництві продуктів харчування повинен бути зведений до мінімуму або неможливий. Однією зі складових чистого виробничого середовища є одяг робочого персоналу. Саме він є бар'єром між людиною і продуктом, одночасно захищаючи виробниче середовище від впливу людини і навпаки.

Санітарний одяг19_.jpg

На підприємствах харчової промисловості України на законодавчому рівні передбачається застосування системи управління безпечністю харчових продуктів, що сприяє переходу підприємств на новий рівень технологічної культури. Ця система поділяє всі небезпечні фактори на біологічні, хімічні і фізичні. Як показує практика, для харчових і переробних виробництв біологічний фактор є найголовнішим.

Складові ЧП.jpg

У статті розглядається питання виготовлення якісних та безпечних продуктів харчування. Головною складовою у вирішенні цього питання є чисте виробниче приміщення. Цього можна досягти не лише завдяки подачі великого об'єму фільтрованого повітря та побудови приміщення з матеріалів, які не генерують аерозолів, а й за допомогою одягу персоналу.

Стаття_На варті чистоти___2017.jpg

На варті чистоти

Спецодяг "ЕКМА-СТО" - гарантія якості й безпечності виробництва

Висока конкуренція на харчовому ринку мотивує виробників подбати про те, щоб їхня продукція була потрібна. І головними критеріями вибору тепер є якість і безпека. Під безпечним і якісним ми розуміємо продукт, виготовлений за сучасною технологією й з використанням якісної сировини.

66-69_Власенко_Левицкая_1.jpg

Всього 10 років тому чисті виробничі приміщення використовувалися переважно в високотехнологічних галузях промисловості, таких як мікроелектроніка, радіоелектроніка, виробництво точної оптики та на хімфармпідприємствах.

Важливі чинники_2018_.jpg

Зміни у вітчизняному харчовому законодавстві в частині гармонізації його з європейським, в яких передбачене обов'язкове впровадження системи НАССР на всіх харчових підприємствах, - зобов'язують виробників приділяти особливу увагу умовам, в яких виготовляють продукти харчування.

bottom of page