ОДЯГ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ І ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Слідуючи сучасним світовим тенденціям, наше підприємство випускає як стандартні вироби, так і вироби, які розробляються за індивідуальними запитами Замовників, з урахуванням специфіки технології на підприємстві Замовника.

Конструкція одягу і використання особливих тканин забезпечують захист технологічного середовища від продуктів життєдіяльності людини і від пило-, ворсовідділення від одягу. Збереження чистоти технологічного середовища допомагає вирішити важливі питання:
  • скоротити або виключити використання консервантів;
  • поліпшити якість продукту (в тому числі смаку);
  • збільшити термін придатності продукту;
  • забезпечити надійний контроль процесу переробки.
Одяг для підприємств харчової і переробної промисловості відрізняється зносостійкістю, так як витримує більше 300 прань, а при необхідності стерилізації - гарантовано витримує не менше 50 циклів "прання-стерилізація" без втрати експлуатаційних властивостей і зовнішнього вигляду. Також відрізняється функціональністю, комфортністю і елегантністю. Одяг має також сучасний дизайн, класичний стиль і доповнений кольоровими оздоблювальними елементами.

Для виготовлення одягу використовуються сучасні сумішеві тканини (з суміші бавовняних і поліефірних волокон). Це забезпечує підвищену зносостійкість, легкість у догляді: легко переться, прасується, зберігає гарний зовнішній вигляд після численних прань.

Висока якість продукції та відповідність вимогам міжнародних і вітчизняних стандартів забезпечується системою менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001-2015.
ТОВ «Науково-Виробниче Об'єднання «ЕКМА-СТО»
(Спеціальний Технологічний Одяг)


НАШІ КОНТАКТИ:
Україна, 02154, м. Київ, Русанівська набережна, 8
+38 (044) 294-25-68, +38 (044) 295-24-56, +38 (044) 222-53-37
E-mail: info@ekma.com.ua