ОДЯГ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧОВОЇ
І ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Слідуючи сучасним світовим тенденціям, наше підприємство випускає як стандартні вироби, так і вироби, які розробляються за індивідуальними запитами Замовників, з урахуванням специфіки технології на підприємстві Замовника.

Конструкція одягу і використання особливих тканин забезпечують захист технологічного середовища від продуктів життєдіяльності людини і від пило-, ворсовідділення від одягу. Збереження чистоти технологічного середовища допомагає вирішити важливі питання:

  • скоротити або виключити використання консервантів;

  • поліпшити якість продукту (в тому числі смаку);

  • збільшити термін придатності продукту;

  • забезпечити надійний контроль процесу переробки.


Одяг для підприємств харчової і переробної промисловості відрізняється зносостійкістю, так як витримує більше 300 прань, а при необхідності стерилізації - гарантовано витримує не менше 50 циклів "прання-стерилізація" без втрати експлуатаційних властивостей і зовнішнього вигляду. Також відрізняється функціональністю, комфортністю і елегантністю. Одяг має також сучасний дизайн, класичний стиль і доповнений кольоровими оздоблювальними елементами.

Для виготовлення одягу використовуються сучасні сумішеві тканини (з суміші бавовняних і поліефірних волокон). Це забезпечує підвищену зносостійкість, легкість у догляді: легко переться, прасується, зберігає гарний зовнішній вигляд після численних прань.

Висока якість продукції та відповідність вимогам міжнародних і вітчизняних стандартів забезпечується системою менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

6568_edited.png