6568_edited.jpg

ОДЯГ ДЛЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Пропонуємо Вашій увазі спеціальний одяг для медичних працівників: аптек, лікарень, поліклінік, клінік і будь-яких інших медичних установ. Ми пропонує більше 20 базових моделей медичного одягу.

Наше підприємство виробляє одяг із сучасних текстильних матеріалів, спеціально призначений для медичного персоналу. Ці матеріали забезпечують збереження властивостей, розмірів і зовнішнього вигляду одягу протягом 1,5 - 2-х років експлуатації.

Серед використовуваних нами матеріалів тканини, що незминаються; витримують не менше 60 циклів прання-стерилізація; не електризуються та інші.

За бажанням замовника можливі зміни дизайну, вибір інших матеріалів, створення та комплектація одягу з урахуванням специфіки саме Вашого підприємства (наприклад, виготовлення одягу та білизни з антимікробних текстильних матеріалів), виконання оригінальної вишивки.

До основних рис, які повинен мати будь-який медичний одяг:
- естетичність;
- міцність;
- безпека;
- комфорт при носінні;
- зносостійкість - дозволить вам використовувати медичний костюм не один рік.

Медичний одяг, виготовлений з якісних, зносостійких тканин. Для виробництва виробів використовуються сумішеві тканини. Цей матеріал не перешкоджає процесам природного повітрообміну. Наші медичні костюми складаються на 65% з поліестеру і на 35% з бавовни. Таке поєднання забезпечує комфорт користування і стійкість матеріалу до стирання і механічних впливів. Крім того, щільність використовуваних для виробництва медичної форми тканин - 165 г / м². Це також гарантує довгий термін служби виробів.